Najlepsze filmy 2016 roku
Rozrywka

Najlepsze filmy 2016 roku

W 2016 roku do kin na całym świecie trafiło wiele niezwykle interesujących filmów, które przed ekrany przyciągnęły prawdziwe tłumy kinomaniaków. Oczywiście w zeszłym roku powstało również kilka całkowicie nieudanych produkcji (zarówno polskich, jak i światowych), jednak warto przede wszystkim skupić się na tych filmach, które naprawdę wniosły coś do światowej kinematografii. Które zatem filmy warto obecnie zobaczyć?

Planeta Singli

Polskie komedie romantyczne niestety bardzo rzadko należą do udanych, jednak Planeta Singli to zdecydowanie jedna z najlepszych propozycji, ponieważ sam film jest bardzo zabawny, jednak w pewnych momentach nawet wzruszający. Czym jednak jest tytułowa Planeta Singli? To tak naprawdę specjalnie stworzona aplikacja randkowa, z której decyduje się skorzystać główna bohaterka filmu, czyli Ania. Poprzez tę właśnie aplikacje poznaje ona Tomka Wilczyńskiego, czyli prezentera telewizyjnego, który jest bardzo arogancki i bezczelny. Początkowo oczywiście relacje pomiędzy nimi są bardzo chłodne, jednak z czasem zaczyna się to zmieniać.

Nienawista ósemka

Filmy Quntina Tarantino zawsze cieszą się bardzo dużą popularnością, a jeśli chodzi o najlepsze produkcje 2016 roku nie można pominąć filmu Nienawistna ósemka”. W filmach Quntina Tarantino zawsze można spodziewać się krwawych scen i w przypadku tego właśnie filmu jest podobnie, choć należy przy tym zaznaczyć, iż większość scen toczy w malutkiej tawernie, w której główni bohaterowie znaleźli schronienie przed burzą śnieżną. Oczywiście jak to bywa w filmach akcji spotkanie się ze sobą osób, które mają mroczną przeszłość, po prostu musi zakończyć się rozlewem krwi.

Nie wiesz, gdzie oglądać seriale online – wejdź na stronę kinoman.co i przekonaj się sam

Londyn w ogniu

Sensacyjny film z dobrą obsadą to gwarancja sukcesu i podobnie miało to miejsce w przypadku filmu Londyn w ogniu”. Podczas pogrzebu premiera Wielkiej Brytanii na uroczystość przybywają najważniejsze osobistości zachodnich państw, co oczywiście stanowi idealnym wydarzeniem do przeprowadzenia ataku terrorystycznego. Oczywiście jak to bywa w takich właśnie filmach agent Mike Banning próbuje udaremnić atak terrorystyczny, jednak czy mu się to uda? Aby się o tym przekonać, warto zobaczyć ten film, ponieważ oprócz ciekawe akcji można podziwiać naprawdę bardzo dobrych aktorów, a mianowicie Gerarda Butlera, Aarona Eckharta i Morgana Freemana.

Green room

Zwolennicy trillerów powinni koniecznie zobaczyć film Green room, który został wyreżyserowany przez Jeremiego Saulniera. Jeśli chodzi o fabułę filmu, to rozpoczyna się on w momencie, gdy skinheadzi dokonują brutalnego morderstwa, a świadkiem tego wydarzenia jest punkowa kapela, która akurat znajduje się w trakcie trasy koncertowej. Jak to bywa właśnie w thrillerach, wspomniana kapela jest jedynym naocznym świadkiem krwawego wydarzenia i jak łatwo się domyślić staje się ona kolejnym celem morderców. Czy członkom kapeli uda się przeżyć? Z pewnością zrobią wszystko, aby pozostać przy życiu, jednak aby przekonać się, czy im się to w ogóle uda należy koniecznie zobaczyć film green room”.

Post Comment