Co przyciąga uwagę kobiet w mężczyznach?
Rozrywka

Co przyciąga uwagę kobiet w mężczyznach?

Obecnie zarówno mężczyźni, jak i kobiety mają duże problemy ze znalezieniem drugiej połówki. Warto wspomnieć, że na obie płcie działają zupełnie różne bodźce. Studenci kierunku psychologia postanowili przyjrzeć się uwodzeniu od strony męskiej i podsumować wszystko w kilku punktach. 

Na początku jednak należy zastanowić się jakich kobiet poszukują mężczyźni i jakie są ich oczekiwania.

Stare przysłowie mówi, że nie ma kobiet idealnych. Są tylko takie, które potrafią nam przesłonić wady biustem, nie sposób się nie zgodzić z tym przysłowiem. Mężczyźni to niekwestionowani wzrokowcy i to biust jako pierwszy przyciąga ich uwagę. Jest to najbardziej podniecająca ich część ciała kobiety. Panie, które mogą pochwalić się obfitym biustem, są na wygranej pozycji.

Kobiety uwodzą mężczyzn, zakładając skąpe stroje, szpilki oraz podkreślając usta czerwoną szminką, ponieważ najskuteczniej pobudza ona wyobraźnię. Co zatem przyciąga ich uwagę w mężczyznach?

Więcej o uwodzeniu i relacjach damsko-męskich możesz przeczytać na stronie uwodzenie.org.

http://www.uwodzenie.org/

Jak skutecznie uwodzić dziewczyny, nie wychodząc na podrywacza?

Niebanalne komplementy- Kobiety bardzo pragną być podziwiane. Należy więc w subtelny sposób doceniać ich wdzięki. Nie może być to banalne ,,pięknie wyglądasz” ale coś zdecydowanie bardziej wyszukanego.

Uśmiech- Uwagę kobiet przyciąga nie tylko uroda mężczyzny, ale i jego uśmiech. Warto więc dużo i szczerze się uśmiechać. Nie chodzi tu o to, aby przesadnie wybuchać śmiechem na każdy żart partnerki, ale czarująco onieśmielać ją zalotnym uśmiechem.

Perfumy- Płeć żeńska przywiązuje ogromną wagę do zapachu mężczyzny. Warto więc zainwestować we flakon markowych perfum, które nie tylko zachwycą trwałością, ale dodatkowo pobudzą wszystkie zmysły kobiety.

Drogi samochód- Pieniądze robią na kobietach ogromne wrażenie. Badania dowodzą, że imponuje im, jak mężczyzna jest zaradny i stabilny finansowo. Od zawsze kobiety wybierały mężczyzn, które zapewnią im i całej rodzinie środki do życia, jednak współcześnie sytuacja nieco się zmieniła. Kobiety bardziej przychylnie patrzą na mężczyznę, który zabierze je do najlepszej restauracji w mieście drogim samochodem. To niestety bardzo próżne, ale nic tak nie uwodzi kobiet, jak pieniądze.

Post Comment